Box na občerstvenie malý - modrý/zelený

Malá krabička na desiatu do každej kabelky či batohu, vďaka ktorej budeme mať obľúbené dobroty vždy po ruke!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.6 €
11.2 € Bez DPH

Malý desiatový box pre deti i dospelých obľúbenej austrálskej značky b.box vám zjednoduší a spríjemní čas na desiatu alebo desiatu. Vzhľadom jeho veľkosti ho môžete zobrať so sebou prakticky kamkoľvek a byť tak vždy vyzbrojení až na bruška zaútočí hlad.

 

Vďaka flexibilnému viečku na jednej strane môžete do krabičky vložiť celý kus ovocia (napr. jablko) a do druhej treba aj jogurt alebo pyré (nie tekutiny). Jednoduché otváranie umožní deťom samostatne sa obslúžiť.

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov
  • 2 oddelené priehradky
  • Jednoduché otváranie podporuje samostatnosť detí
  • Flexibilné silikónové tesnenie vhodné na uloženie ovocia
  • Možno umývať v hornom koši umývačky riadu

 

Materiál: krabička a viečko - polypropylén (PP), tesnenie - silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 11 x 16,5 x 5,7 cm

Objem: 350 ml

Váha: 160 g

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Možno umývať v umývačke, iba v hornom koši!

UPOZORNENIE: Nepoužívajte pre potraviny teplejšie ako 45 stupňov. Nie je určené pre tekutiny. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pri ohreve v mikrovlnnej rúre musí byť viečko otvorené. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nepatrí do rúry alebo mrazničky.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Tipy "5x čo NErobiť so svojim desiatovým boxom" nájdete na našom blogu

Farba: modrá, zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: malá

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz