Plniteľné vrecko na príkrmy - fialová

Rozlúčte sa s ťažko naplniteľnými vrecúškami a pripravte deťom čerstvé domáce jedlá doma aj na cestách.

Z farebnej kolekcie Peony

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18 €
14.9 € Bez DPH

Obľúbená austrálska značka b.box má pre Vás skvelú novinku na cesty aj na doma - opakovane použiteľné vrecko na jedlo.

 

Opakovateľneplniteľné vrecko je ergonomicky tvarované pre malé ruky. Aj tí najmenší ju môžu pohodlne držať, stlačiť a intuitívne sať. Prípadne použite lyžičku pre prvé príkrmy a sami bábätko bez neporiadku nakŕmte. Ideálna na kašovité príkrmy, zeleninové či ovocné pyré, jogurt, puding a ďalšie dobroty.

 

Priložený uzáver sa nestratí a zároveň sa pohodlne otáča, takže neprekáža pri kŕmení a udržuje obsah čistý. Uzáver navyše tesní a nehrozí neporiadok v taškách alebo kočíkoch!

 

  • Vhodné pre prvé príkrmy od 4 mesiacov
  • Široký otvor na plnenie bez neporiadku
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry (iba s otvoreným viečkom!)
  • Ľahko rozložiteľné pre dôkladné umytie
  • Možno umývať v umývačke (horný kôš) a sterilizovať

 

Tip: V kombinácii s krabičkami na príkrmy bude príprava domáceho jedla ešte jednoduchšia. Pripravené jedlo stačí iba ohriať, naplniť, zavrieť viečko a všetko je pripravené na podávanie. Vždy sa pred podávaním príkrmu presvedčte, že jedlo má správnu teplotu. Pokiaľ ohrievate príkrmy v mikrovlnke, nezabudnite príkrm pred podávaním premiešať a skúsiť teplotu podávaného príkrmu.

 

Materiál: vrecko - silikón a nylon, veko a okraj - PP, uzáver - silikón

Vyrobené bez BPA, BPS, PVC a ftalátov

Rozmery: 11,7 x 10,2 x 7 cm

Objem: 110 ml

Hmotnosť: 85 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na vyčistenie cumlíka a viečka odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky alebo sterilizovať v sterilizátore.

UPOZORNENIE: Niektoré pokrmy môžu spôsobiť zafarbenie, to nemá vplyv na funkčnosť a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne či abrazívne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nenechávajte pri používaní výrobku dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy používajte výrobky pod dohľadom dospelej osoby. Vždy sa pred podávaním príkrmu presvedčte, že jedlo má správnu teplotu. Pokiaľ ohrievate príkrmy v mikrovlnke, ponechajte viečko otvorené a nezabudnite príkrm pred podávaním premiešať a skúsiť teplotu podávaného príkrmu.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: fialová

Materiál: nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz