Miska so slamkou - modrá 250 ml

Jedinečný patentovaný dizajn - miska a slamka v jednom balení!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

15.6 €
12.9 € Bez DPH

S mištičkou so slamkou austrálskej značky b.box je jedlo zábava! Patentovaná miska so slamkou má rukoväte tvarované ideálne pre detské ručičky a podporuje samostatnosť detí pri jedle.

 

Miska so silikónovou slamkou ponúka 3 varianty využitia. Vďaka silikónovej slamke a tvarovanému okraju na pitie bez poliatia je aj pre najmenšie deti také jednoduché jesť/piť cereálie s mliekom alebo polievku. Flexibilné viečko s otvorom, ktoré možno na mištičku nasadiť, nedovolí malým hroznom a piškótom, aby sa rozkotúľali po podlahe. A viečko robí z tejto mištičky super krabičku na cestovanie.

K mištičke môžete objednať náhradné slamky a čistiacu kefku.

 

  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov
  • Veľké a pohodlné úchytky po stranách
  • Odnímateľné slamka a klip na jeho uchytenie
  • Nekĺzavé dno
  • Stohovateľné - mištičky ľahko zasuniete do seba a ušetria vám miesto
  • Mäkké viečko s otvorom na desiatu
  • Vhodné do umývačky (len horný kôš)
  • Vhodné do mikrovlnky
  • Patent č. 2015101650

 

Materiál: mištička - polypropylén (PP) a elastický termoplast (TPE), klip na slamku a priehľadné viečko-PP, mäkké viečko-TPE, slamka - silikón

Vyrobené bez použitia BPA, BPS, ftalátov a PVC

Objem: 250 ml

Rozmery: 9,5x9x14,5cm (so slamkou), 9,5x7,5x14,5cm (bez slamky)

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným na riad. Je možné umývať v hornom koši umývačky. Na čistenie slamky odporúčame použiť sadu Sadu kefiek na čistenie alebo čistiacu sadu.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny či potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny a pokrmy teplejšie ako 45 stupňov. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa slamku hrýzť! Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím iba, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebenia nedávať. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdrojoch tepla.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: modrá

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz