Čistiaca súprava na misku so slamkou

Čistiaca súprava a náhradné slamky pre malú misku so slamkou

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

7.6 €
6.3 € Bez DPH

Čistiaca kefka a náhradná slamka (2ks v balení) pre misku so slamkou obľúbenej austrálskej značky b.box

 

Materiál: slamka - silikón, kefka - nylon, nerezová oceľ, PP.

Vyrobené bez použitia BPA, BPS, ftalátov a PVC

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývanie prostriedkami, drôtenkami či kefkami, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny či tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa slamku hrýzť! Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu!

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz