Hrnček so slamkou - hrozno 240 ml

Obľúbený netečúca hrnček so silikónovou slamkou pre deti od 6 mesiacov

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14.4 €
11.9 € Bez DPH

Hrnček so slamkou austrálskej značky b.box je oceňovaný deťmi, rodičmi aj odbornou verejnosťou! Viečko je v matnej verzii v pestrej škále moderných farieb a slamka má na spodnom konci malé ťažítko v tvare loga b.box.

 

Závažíčko na konci slamky sa pohybuje spolu s nápojom a dá sa tak piť z hrnčeka pod akýmkoľvek uhlom a umožní tak deťom vypiť nápoj až do poslednej kvapky! Silikónová slamka s dvojcestným ventilom umožňuje ľahké pitie a zároveň zabráni rozliatiu. Jednoduché ergonomické úchyty na hrnčeku a ľahké odklopenie viečka podporujú samostatnosť vášho dieťaťa.

 

Tento detský hrnček je ideálnou voľbou pri prechode od dojčenia alebo z dojčenskej fľaše na prvý hrnček a následne pitie zo šálky alebo pohára. Pitie z tohto hrnčeka je hračka - stačí vložiť slamku do úst, ľahko stlačia pery alebo medzi poschodie a jazyk a potom už len sať. Samostatné pitie zvládnu to aj tie najmenšie deti od 6 mesiacov!

 

K tomuto hrnčeku môžete zakúpiť Náhradné slamky a kefku, Náhradné tesnenie, Náhradné veľké viečko alebo Náhradné malé viečko/krytku slamky alebo Univerzálny pásik. Základňa hrnčeka je kompatibilná s viečkom Hrnčeka pre batoľatá značky b.box.

 

  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov
  • Ideálny hrnček na doma aj na cesty
  • Netečúca zaťažená slamka sa pohybuje spolu s tekutinou
  • Jednoduché pitie z akéhokoľvek uhla
  • Jednoduché zatváranie a otváranie
  • Možno umývať v umývačke (len v hornom koši)
  • Základňa hrnčeka je vhodná do mikrovlnnej rúry (bez viečka s oceľovým ťažítkom!)

 

Materiál: hrnček a viečko polypropylén (PP), slamka - silikón, závažíčko na konci mäkkej ohybnej slamky - polypropylén a oceľ

Vyrobené bez použitia BPA, BPS, ftalátov a PVC

Rozmery: 15 x 12 x 7.5 cm

Objem: 240 ml

Váha: 105 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývanie prostriedkami, drôtenkami či kefkami, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky a vybratie tesnení odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie alebo len na čistenie aj kefku. Slamku meňte podľa potreby, odporúčame meniť aspoň 1x za 3-6 mesiacov alebo podľa potreby skôr.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov, perlivé nápoje, džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa slamku hrýzť! Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry, okrem samotnej základne, ktorá sa dá používať v mikrovlnnej rúre. 

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Potrebujete ďalšie informácie? Prečítajte si, aký názor majú na hrnček so slamkou naši zákazníci v blogu.

Farba: fialová

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: malá

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz