Cumlík a hryzadlo na kŕmenie - modré

Oživte prvé chute ovocia a zeleniny pomocou hryzátka na kŕmenie

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10.4 €
8.6 € Bez DPH

Silikónová sieťka na kŕmenie od obľúbenej austrálskej značky b.box, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k detským ďasnám. Možno umývať v umývačke riadu. Táto sieťka na kŕmenie umožňuje dieťaťu kŕmiť sa samostatne. Bábätká od štyroch mesiacov si môžu pochutnať na melóne, mäkkom ovocí, zelenine a ďalších dobrotách. Jednoducho odskrutkujte krúžok, naplňte silikónovú sieťku a nechajte svoje deti objavovať nové chute!

 

Jedinečná ergonomicky navrhnutá "trojnožka" umožňuje deťom držať hryzátko v jednej alebo v oboch rukách. Konštrukcia "trojnožky" potom umožňuje umiestniť hryzátko na stôl bez toho, aby sa hryzacia časť dotýkala povrchu, čím sa cumlík udržiava v hygienickej čistote. Keď sa hryzátko nepoužíva, krytka chráni cumlík. K výrobku je možné zakúpiť náhradná silikónová sieťka.

 

Tip: Chladené ovocie v sieťke môže pomôcť pri prerezávaní zúbkov.

 

  • Vhodné pre deti od 4 mesiacov
  • Mäkká silikónová sieťka šetrná k citlivým ďasnám dieťaťa
  • Ergonomická trojnožka a veko na jednoduché a hygienické skladovanie
  • Vďaka viečku vhodné aj na cesty
  • Možno umývať v hornom koši umývačky riadu

 

Materiál: cumlík - silikón, ostatné komponenty - polypropylén (PP)

Vyrobené bez obsahu BPA, BPS, PVC a ftalátov

Rozmery: 110 x 85 x 85 mm

Hmotnosť: 24 g

 

Údržba: Pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé komponenty a umyte ich v teplej vode s jemným prostriedkom na umývanie riadu. Dôkladne opláchnite a vysušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drhnúce podložky ani iné hrubé prostriedky, ktoré by mohli výrobok poškriabať. Možno umývať v hornom koši umývačky riadu. Silikónový cumlík možno sterilizovať v parnom sterilizátore.

UPOZORNENIE : Niektoré potraviny môžu spôsobiť zmenu farby výrobku. Nemá to vplyv na funkčnosť výrobku a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred podávaním dieťaťu vždy skontrolujte teplotu jedla.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

Viac informácií o tomto výrobku si môžete prečítať na blogu.

Farba: modrá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz