Cumlík a hryzadlo na kŕmenie - fialový

Na prvé ochutnávanie ovocia a zeleniny

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10.4 €
8.6 € Bez DPH

Sieťka na kŕmenie, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k ďasnám dieťaťa. Môžete ju umývať v umývačke riadu. Táto sieťka na kŕmenie umožní vášmu dieťaťu kŕmiť sa samostatne. Deti od štyroch mesiacov si môžu pochutnávať na melóne, mäkkom ovocí, zelenine a iných dobrotách. Jednoducho odskrutkujte krúžok, naplňte silikónovú sieťku a nechajte svoje deti objavovať nové chute!

Jedinečná "trojnožka" umožňuje deťom držať hryzadlo v jednej, alebo v oboch rukách. Konštrukcia "trojnožky" potom umožňuje umiestniť hryzadlo na stôl bez toho, aby sa časť hryzadla dotýkala povrchu, čím sa zachováva hygienická čistota cumlíka. Keď sa hryzadlo nepoužíva, kryt chráni cumlík. Celý výrobok potom môžete ľahko opláchnuť vodou, alebo vložiť do horného koša umývačky riadu. Silikónový cumlík možno sterilizovať v parnom sterilizátore.

Náhradný silikónový cumlík na tento výrobok si môžete zakúpiť tu.

Rozmery: 110x85x85 mm

Materiál: silikónový cumlík, ostatné zložky polypropylén

Viac o tomto produkte si môžete prečítať na našom blogu TU.

Farba: fialová

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz