Detská kúpacia stolička 2v1 Charli Chair

Jedinečná detská sprchovacia stolička zaistí pohodlie pri sprchovaní vám aj vášmu bábätku.

Výrobce charli chair
výrobca charli chair
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

119.6 €
98.8 € Bez DPH

Trápia vás boľavé kolená a chrbát z ohýbania nad vaničkou? Máme pre vás skvelého pomocníka od austrálskej značky charli chair, vďaka ktorej bude kúpanie bábätiek a batoliat alebo aj malých detí s handicapom jednoduchšie.

Výškovo nastaviteľná a polohovacia detská kúpacia stolička 2v1 vám ponúkne pohodlie pri umývaní vášho bábätka. Sprchovanie a kúpanie bude hračka. Možnosť umiestnenia stoličky do sprchovacieho kúta a následný pobyt v pare zo sprchy ocenia aj rodičia astmatických detí.

 

Prečo je systém vlastne 2v1?

Pretože môžete dieťa ako sprchovať (po vybratí špuntu), tak kúpať (naskrutkovanie špuntu späť).

Táto unikátna detská kúpacia stolička je vhodná pre rodičov, ktorí preferujú kúpanie/sprchovanie bábätiek a zostať pritom stáť vo vzpriamenej polohe. Elegantný a ľahký dizajn vám umožňuje manévrovať so stoličkou takmer bez námahy.

 

Vhodné pre deti od narodenia. Sprchovacia stolička je skvelým pomocníkom, ak máte problémy s chrbticou a ohýbanie vám robí problémy, alebo aj pre mamičky po cisárskom reze.

 

 • Vhodná do sprchy alebo širokej vane
 • ľahký a elegantný hliníkový rám s ochranou proti korózii
 • ľahký prístup k odtoku vody
 • protišmykový povrch sedadla a gumové nožičky
 • 5-bodové nastaviteľné bezpečnostné pásy
 • Sprchovanie je v porovnaní s kúpaním ekonomicky výhodnejšie
 • vhodné pre deti od narodenia
 • nosnosť do 17 kg
 • nezhoršuje problémy s chrbticou
 • nastaviteľné sedadlo
 • 3 úrovne nastavenia výšky

 

Materiál: ABS, hliník

Rozmery: 56 x 45 x 98 cm

Hmotnosť: 3,6 kg

 

Údržba: Plastové časti utrite jemným čistiacim prostriedkom alebo mydlom a utrite vlhkou handričkou. Pásy umývajte v teplej mydlovej vode. Opláchnite vodou, aby ste odstránili zvyšky čistiaceho prostriedku a nečistoty. Potom ich vysušte. Nepoužívajte drsné alebo abrazívne čistiace prostriedky ani bielidlá. Výrobok pravidelne kontrolujte, či nie sú uvoľnené skrutky, opotrebovaný alebo roztrhnutý materiál alebo uvoľnené švy. V prípade potreby namažte kovové časti ľahkým strojovým olejom. Žiadne časti neumývajte v umývačke riadu ani v práčke.

 

VAROVANIE: Vždy používajte bezpečnostné pásy, aby ste zabránili pádu dieťaťa. Nikdy nedovoľte, aby dieťa vyliezlo na stoličku. Musí sa používať pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte dieťa osamote alebo v starostlivosti iného dieťaťa, hrozí riziko pádu alebo utopenia. Výrobok nie je bezpečnostné zariadenie. Výrobok prestaňte používať, keď sa dieťa začne samostatne stavať. Maximálna nosnosť dieťaťa je 17 kg. Nikdy nemanipulujte s polohou alebo výškou, keď je dieťa vo vnútri. Hrozí riziko pádu alebo prevrátenia. Výrobok nevystavujte blízkosti ohňa, vysokým teplotám alebo slnečnému žiareniu, môže dôjsť k vyblednutiu, zožltnutiu alebo deformácii častí, ktoré nie sú dôvodom na reklamáciu.

 

Ako sa starať o produkt Charli Chair

Farba: biela, černá, šedá

Materiál: ABS

Věk: od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty