Set silikónových slamiek - modrá/zelená

Perfektná alternatíva na cesty namiesto jednorazových, neekologických plastových slamiek!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

9.2 €
7.6 € Bez DPH

Vysoce kvalitná silikónové slamkyktoré sú opakovane použiteľná, a má dlhú životnosť, je mäkká a citlivá na detské ďasná. Možno ho bezpečně používať s teplými a studenými tekutinami. Skosená špička v hornej časti umožňuje ľahké pitie a malá priehlbina na špičke slamky poskytuje pohodlie pri popíjaní.

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Cestovná sada obsahuje: 5x slamka a čistiaca kefka, ktorá má rebrovanú špičku určenú na čistenie špiny zvnútra a dlhý dizajn zaisťuje dôkladné čistenie zhora nadol.

 

Slamka a čistiaca kefka sú zabalené v praktickom sáčku, čo znamená kompaktné a hygienické skladovanie, či už ste doma alebo na cestách.

Údržba: Slamku je možné dôkladne ručne umyť buď priloženou čistiacou kefkou, alebo dať rovno do umývačky. Všetko je polopriesvitné, aby rodičia videli, ako špina mizne.

 

Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného a odolného potravinárskeho silikónu - bez BPA, ftalátov a PVC.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box nájdete tu.

Farba: modrá, zelená, žlutá

Věk: od 12 měsíců, od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz