Náhradné viečko na Pohár pre batoľatá - modré

Náhradné vičko na Pohár pre batoľatá

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

4 €
3.3 € Bez DPH

Zaobstarajte si náhradné viečko na výmenu alebo náhradu staršieho viečka a majte viac rôznych farieb. Toto viečko je kompatibilné so základňou Hrnčeka so slamkou alebo Hrnčeka s náustkom značky b.box

 

Materiál: viečko - PP, TPE

Vyrobené bez BPA, ftalátov a PVC.

 

Náhradný diel obsahuje iba viečko.

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie otvoru na pitie odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hrubé hubky či drôtenky.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo perlivé nápoje. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

Farba: modrá

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP)

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz