Upokojujúci prívesok Snehová vločka, tyrkysová

Má pomáhať a dobre slúžiť na vyrovnávanie emócií vášho dieťaťa! S jemným motívom snehových vločiek.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.60 €
9.59 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa ocitne v situácii, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý prívesok mu pomôže priniesť pokoj.

Prívesok na hryzenie snehovej vločky je upokojujúci kamarát, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď hrozí, že mu deň zatemnia veľké emócie. Silikónový prívesok odporúčajú ergoterapeuti ako nástroj, ktorý môže vaše dieťa používať samostatne na rozvoj účinnej kontroly reakcií nervového systému.

Upokojujúce prívesky sa upevňujú pomocou praktickej šnúrky. Šnúra je navrhnutá tak, aby sa po zatiahnutí ľahko odpojila.

 

Vhodné najmä pre malých fanúšikov obľúbeného Ľadového kráľovstva.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 5 cm, šírka: 1 cm, šnúra: 60 cm

Materiál: prívesok na žuvanie je zo 100 % potravinárskeho silikónu (bez BAP, ftalátov, kadmia a olova)

Hmotnosť výrobku: 17 gr

 

Pokyny na starostlivosť: Prívesok možno umývať teplou mydlovou vodou alebo utrieť vlhkou handričkou

Farba: biela, modrá

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další originální značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs! Malí Ozíci už ji dávno objevili a koušou a žvýkají originální kousátka a přívěsky i náramky od narození až do školních let - pokud mají tu potřebu. Kousací produkty pro děti všech věkových kategorií nabízí značka Jellystone Designs, kterou založila Claire - maminka tří dětí. Claire neustále spolupracuje s logopedy, psychology a terapeuty, aby společně vytvořili uklidňující produkty pro děti, které zkoumají a objevují svět všemi smysly.

Kousátka ze 100% silikonu provedou vaše dítě cestou za poznáním světa: jsou vždy po ruce a uklidní miminko i dítě, když se svět zdá příliš velký. Zábava, bezpečí a funkčnost je základem všech kolekcí od značky Jellystone Designs.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.