Upokojujúci prívesok Dinosaurus, červený

Má pomáhať a dobre slúžiť na vyrovnávanie emócií vášho dieťaťa! S bojovým dinosaurom, ktorý dodáva odvahu a silu.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.60 €
9.59 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa dostane do situácie, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý prívesok s dinosaurom mu pomôže priniesť pokoj.

Prívesok na hryzenie Dinosaurus je upokojujúci priateľ, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď hrozí, že mu deň zatemnia veľké emócie. Silikónový prívesok dinosaura odporúčajú ergoterapeuti ako pomôcku, ktorú môže vaše dieťa samostatne používať na rozvoj účinnej kontroly reakcií nervového systému.

Upokojujúce prívesky sa upevňujú pomocou praktickej šnúrky. Šnúra je navrhnutá tak, aby sa po zatiahnutí ľahko odpojila.

 

Vhodné pre všetkých milovníkov prehistorickej éry.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 5 cm, šírka: 1 cm, šnúra: 60 cm

Materiál: žuvací štítok je zo 100 % potravinárskeho silikónu (bez BAP, ftalátov, kadmia a olova)

Hmotnosť výrobku: 17 gr

 

Pokyny na starostlivosť: Prívesok možno umývať teplou mydlovou vodou alebo utierať vlhkou handričkou

 

Farba: černá, červená

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další originální značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs! Malí Ozíci už ji dávno objevili a koušou a žvýkají originální kousátka a přívěsky i náramky od narození až do školních let - pokud mají tu potřebu. Kousací produkty pro děti všech věkových kategorií nabízí značka Jellystone Designs, kterou založila Claire - maminka tří dětí. Claire neustále spolupracuje s logopedy, psychology a terapeuty, aby společně vytvořili uklidňující produkty pro děti, které zkoumají a objevují svět všemi smysly.

Kousátka ze 100% silikonu provedou vaše dítě cestou za poznáním světa: jsou vždy po ruce a uklidní miminko i dítě, když se svět zdá příliš velký. Zábava, bezpečí a funkčnost je základem všech kolekcí od značky Jellystone Designs.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.