Upokojujúci prívesok Dinosaurus, červený

Má pomáhať a dobre slúžiť na vyrovnávanie emócií vášho dieťaťa! S bojovým dinosaurom, ktorý dodáva odvahu a silu.

Výrobce Jellystone Designs
výrobca Jellystone Designs
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

11.6 €
9.6 € Bez DPH

Keď sa vaše dieťa dostane do situácie, v ktorej sa cíti nepríjemne a ohrozene, tento malý prívesok s dinosaurom mu pomôže priniesť pokoj.

Prívesok na hryzenie Dinosaurus je upokojujúci priateľ, na ktorého sa vaše dieťa môže spoľahnúť, keď hrozí, že mu deň zatemnia veľké emócie. Silikónový prívesok dinosaura odporúčajú ergoterapeuti ako pomôcku, ktorú môže vaše dieťa samostatne používať na rozvoj účinnej kontroly reakcií nervového systému.

Upokojujúce prívesky sa upevňujú pomocou praktickej šnúrky. Šnúra je navrhnutá tak, aby sa po zatiahnutí ľahko odpojila.

 

Vhodné pre všetkých milovníkov prehistorickej éry.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 5 cm, šírka: 1 cm, šnúra: 60 cm

Materiál: žuvací štítok je zo 100 % potravinárskeho silikónu (bez BAP, ftalátov, kadmia a olova)

Hmotnosť výrobku: 17 gr

 

Pokyny na starostlivosť: Prívesok možno umývať teplou mydlovou vodou alebo utierať vlhkou handričkou

 

Farba: černá, červená

Materiál: silikon

Věk: od 3 let

Tvrdost: Střední

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz