Univerzálny pás - fialový

Koniec stratených pohárov, cumlíkov, hrnčekov a plyšových zvieratiek!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

9.2 €
7.6 € Bez DPH

Rozlúčte sa stratenými hrnčekmi, hľadanie obľúbenej hračky cestou z ihriska alebo spadnutými hrnčekmi z jedálenskej stoličky. S týmto silikónovým pásikom obľúbenej austrálskej značky b.box nestratíte obľúbené veci vašich detí! 

 

Stačí pripevniť jeden koniec ku kočíku a druhý k obľúbenej hračke, hrnčeku alebo fľaštičke. Nastaviteľný pásik je možné použiť na všetky detské nevyhnutnosti. Opasok môžete pripevniť aj k jedálenskej stoličke a nechať dieťa skúmať priestor okolo seba hádzaním vecí na zem. Pre väčšiu bezpečnosť je pásik ľahko rozpojiteľný na tri časti.

 

  • Vhodné pre deti už od 4 mesiacov
  • Možno pripevniť na hrnčeky, fľaštičky, plyšové hračky, muchliačky a iné malé predmety
  • Nastaviteľný popruh a bezpečnostná poistka
  • 2 bezpečnostné spoje
  • 3 samostatné časti umožnia upraviť dĺžku podľa potreby
  • Udrží predmety ľahšie ako 400 g

 

Materiál: TPE 

Vyrobené bez BPA, ftalátov a PVC

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývanie prostriedkami, drôtenkami či kefkami, ktoré môžu produkt poškriabať.

UPOZORNENIE: Nie je hračka alebo hryzátko. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

 

Farba: fialová, zelená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer)

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty