Fľaša na pitie so slamkou 600 ml - modrá/sivá

Fľaštička so slamkou a držadlom je perfektným každodenným spoločníkom pre malé aj väčšie deti!

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

20.4 €
16.9 € Bez DPH

Už sú veľkí na hrnček so slamkou a hľadáte ľahkú fľašu pre celodennú hydratáciu detí? Obľúbená austrálska značka b.box má pre nich bezchybnú fľaštičku! Do škôlky aj do školy, na ihrisko aj na výlety, tritánovú fľaštičku môžete mať všade so sebou. 

 

Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou padne skvele do drobných ručičiek vašich detí. Silikónová slamka dovolí piť z fľaštičky aj pri miernom naklonení a viečko má držadlo pre ľahké nosenie alebo zavesenie na batoh, kočík a pod. Fľaštička sa po ľahkom stlačení "tlačítka" ľahko otvorí. Spodná slamka fľaštičky je pevná. Náustok (horná časť slamky) je cca 5 mm od konca vybavený "ventilkom", ktorý zabraňuje samovoľnému vytekaniu tekutiny, ale fľaštička nie je výrobcom deklarovaná ako netečúca. Pri pití treba slamku ľahko zovrieť medzi jazykom a poschodím alebo perami a potom už len sať, ako z klasickej slamky. 

 

Fľaša b.box je vhodná pre deti od 3 rokov a je určená na pitie vo zvislej polohe, teda dnom dole. Nie je deklarovaná ako netečúca, ale pri zatvorenom viečku netečie.

 

Fľaštička je dostupná v niekoľkých moderných a sviežich farbách a dokonca aj vo menšej veľkosti 450 ml. K fľaštičke je možné dokúpiť náhradný náustok, náhradné slamky a náhradný konektor

 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov 
  • Ergonomický tvar pre ľahký úchop
  • Ľahko otvárateľné/uzatvárateľné viečko
  • Silikónová slamka
  • Držadlo pre ľahké prenášanie
  • Odnímateľný dolný kryt
  • Minimum dielov pre ľahké umývanie a zostavenie
  • Vhodná veľkosť do postranného vrecka školských batohov
  • Široký plniaci otvor (možno vložiť aj kocku ľadu)
  • Možno umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: fľaša - Tritan™; dolný kryt, viečko, spodná slamka, konektor - PP; náustok/slamka – silikón

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozmery: 23,2 x 7,7 x 7,5 cm

Objem: 600 ml 

Váha: 220 g

 

Údržba: Produkty pred prvým a každým ďalším použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte v teplej vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne prostriedky na umývanie riadu, drôtenky alebo iné hrubé prostriedky, ktoré môžu produkt poškriabať. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slámky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky. Slamku meňte podľa potreby, odporúčame meniť aspoň 1x za 3-6 mesiacov alebo podľa potreby skôr.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov, perlivé nápoje, džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry. 

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: modrá, šedá

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP), silikon, tritan

Veľkosť: velká

Věk: od 3 let

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty