Antikoliková dojčenská fľaša 180 ml - ružová

Antikoliková fľaša pre deti z farebnej kolekcie Peony

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

15.2 €
12.5 € Bez DPH

Dojčenská fľaša značky b.box pre deti vhodná od narodenia je vyrobená z veľmi ľahkého a odolného materiálu PPSU - polyfenylsulfón je plast používaný pre svoje skvelé vlastnosti aj na lekárske účely. Je to veľmi odolný plast, ktorý neabsorbuje pachy a je odolný voči vysokým teplotám. Vďaka týmto vlastnostiam si držia výrobky z neho vyrobené dlho vysokú kvalitu aj pri každodennom používaní.

 

Antikolikové silikónové cumlíky sú navrhnuté pre prirodzené sanie a prietok mlieka. Ergonomicky tvarovaná fľaša je vhodná následne aj na samostatné kŕmenie v čase, keď si dieťa môže držať fľaštičku. Fľaštička má oválny tvar, aby sa nikam nezakotúľala a deťom sa dobre držala v ručičkách. Vďaka textúrovanému obvodu viečka sa bude ľahko otvárať na čistenie. Dojčenská fľaša je dostupná v dvoch veľkostiach.

 

Držiaky na fľaše sa predávajú samostatne.

 

Ľahký a odolný materiál PPSU: Neabsorbuje pachy a odoláva vysokým teplotám, čo zaisťuje dlhotrvajúcu vysokú kvalitu aj pri každodennom používaní.

Antikolikové silikónové cumlíky: Navrhnuté pre prirodzené sanie a optimálny prietok mlieka, znižujúce riziko koľko.

Ergonomický tvar: Oválny dizajn bráni zakotúľaniu a uľahčuje samostatné kŕmenie, keď si dieťa môže fľašu držať samo.

Jednoduché čistenie: Texturované viečko pre ľahké otváranie a čistenie.

Dostupná v dvoch veľkostiach: 180 ml a 240 ml, s možnosťou dokúpenia cumlíkov pre rôzne fázy vývoja dieťaťa.

 

Materiál: fľaštička - PPSU; farebný závit a viečko - PP (polypropylén), cumlík - silikón Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC. Objem: 180ml 

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC.

Objem: 180 ml

 

Fľaštička sa predáva s cumlíkom s prietokom 1. Je možné dokúpiť náhradné cumlíky:

Fáza 1: 0-2 mesiace

Fáza 2: 3-6 mesiacov

Fáza 3: 6+ mesiacov

 

Údržba: Produkty pred prvým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a sterilizujte. Rovnaký postup odporúčame pred každým ďalším použitím. Možno umývať vo vrchnom koši umývačky. Odporúčame však umývať v ruke jemným prostriedkom na riad.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nepoužívajte pre tekutiny teplejšie ako 45 stupňov alebo perlivou vodou. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

Aj napriek tomu, že je táto fľaštička úžasná, upozorňujeme, že dojčenie je najlepšou a najprirodzenejšou voľbou kŕmenia bábätka.

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

Farba: růžová

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Veľkosť: malá

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz