Detská kefa na kúpanie s hubkou - modrá

Urobte z každého kúpania svojho dieťaťa príjemný rituál, ktorý poskytuje jemné čistenie a starostlivosť o najjemnejšiu detskú pokožku.

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

10 €
8.3 € Bez DPH

Roztomilá silikónová kefa do kúpeľa v tvare líšky s vyberateľnou hubkou bude skvelým pomocníkom pri starostlivosti o najmenšie deti!

 

Mäkké silikónové štetiny na jednej strane pomôžu jemne masírovať šupinky, detskú seboreu, zmäkčiť a exfoliovať pokožku hlavy dieťaťa. Mäkká netoxická vymeniteľná hubka na druhej strane kefky je vhodná na každodenné použitie. Hubka v kefke je preto, lebo vytvára z umývacieho prostriedku krásnu penu.

 

Pri kúpaní si užijete veľa zábavy - mäkkú kefu môžete použiť nielen na masáž vášho bábätka, ale roztomilá postavička líšky spríjemní kúpanie aj deťom, ktoré sa nerady kúpu. Po skončení kúpania jednoducho odstráňte hubku, nechajte ju uschnúť a pripevnite silikónovú líšku za chvost na čistý rovný povrch.

 

Balenie obsahuje jednu hubku. Vymeniteľné hubky sú k dispozícii aj samostatne.

 

  • Mäkké silikónové štetiny pomáhajú exfoliovať jemnú detskú pokožku, čo pomáha pri liečbe detskej seboroickej dermatitídy.
  • vhodné na starostlivosť o deti od narodenia
  • dokonale padne do ruky
  • superabsorpčná hubka vytvára luxusnú penu
  • hubka je rýchloschnúca
  • zábavný motív hubky na prednej strane
  • mäkká špongia vhodná na starostlivosť o najjemnejšiu detskú pokožku
  • prísavka na jednoduché skladovanie
  • náhradné hubky sa predávajú samostatne
  • Silikónová kefka je vhodná na umývanie v umývačke riadu a sterilizáciu

 

Materiál: kefka - potravinársky silikón FDA; hubka - polyuretán

Vyrobené bez BPA, BPS, ftalátov a PVC.

Rozmery:

Hmotnosť: 40 g

 

Údržba: silikónová kefka je vhodná do umývačky riadu (len horný kôš) a sterilizátora. Pred prvým a každým použitím rozdeľte výrobky na jednotlivé súčasti a umyte ich v teplej vode s jemným mydlom vhodným na starostlivosť o deti. Dôkladne opláchnite a dôkladne vysušte. Po každom použití hubku vyberte, opláchnite čistou vodou, aby ste odstránili zvyšky mydla a nečistoty, a nechajte uschnúť. Hubku udržiavajte čo najčistejšiu a vymieňajte ju podľa potreby, najlepšie raz za mesiac.

UPOZORNENIE: Tento výrobok nie je hračka ani hryzátko. Nedovoľte deťom výrobok hrýzť, hryzenie hubky môže spôsobiť udusenie. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti výrobku v dobrom stave, a ak sa objavia známky opotrebovania, nedávajte ich dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti zdroja tepla. S deťmi mladšími ako 3 roky musí vždy manipulovať dospelá osoba.

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky b.box

 

 

 

Farba: modrá

Materiál: polyuretan, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz