Silikónový delený tanierik s prísavkou - Buldoček

Priznajme si, že kŕmenie malých detí nie je pre slabé povahy, je to špinavá práca! Silikónový tanierik s prísavkou si kladie za cieľ urobiť detské stravovanie o niečo menej stresujúce a oveľa zábavnejšie.

Výrobce Melii
výrobca Melii
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

12 €
9.9 € Bez DPH

Umiestnite tanier na rovný povrch a nechajte prísavku, nech urobí svoje kúzlo – tanier sa prichytí k stolíku a vy si môžete oddýchnuť, pretože viete, že vaše dieťa tanier len tak neodhodí alebo nezhodí na podlahu.

 

Rozdeľovače udržujú jedlo oddelené, čím zároveň pomáhajú deťom samostatne naberať jednotlivé porcie a pripomínajú podávanie vyváženého stravy.

 

100% silikónové tanieriky s prísavkou od značky Melii podporujú samostatné kŕmenie a rozvoj jemnej motoriky. Dizajn zvieratiek vytvára pozitívnu asociáciu počas stravovania. Tanierik zostane na mieste bez ohľadu na to, ako veľmi sa ho váš neposedný jedák snaží odhodiť na podlahu. Skvelé pre maličké deti a predškolákov, ktorí sa ešte len učia samostatnému kŕmeniu. Vhodné aj pre vysoké stoličky.

 

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

 

Čo vás bude zaujímať, zhrňme si to:

  • Podporuje samostatnosť a pozitívny vzťah k jedlu
  • Rozdeľovače udržujú jedlo komfortne oddelené
  • Bez BPA, olova, PVC a kadmia
  • 100% silikón
  • Prilieha k väčšine povrchov
  • Možno umývať v umývačke riadu (len v hornom koši!)
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

 

Materiál: 100% potravinársky silikón

Vyrobené bez použitia BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 19,5 x 18,5 x 2,5 cm

Váha: 206 g

 

Údržba: Produkty pred prvým použitím umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškriabať. Je možné umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia vyhoďte! Vždy skontrolujte teplotu potravín pred podaním dieťaťu!

 

 

Informácie o tom, ako sa starať o výrobky Melii

 

Farba: šedá

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

Sledujte Melii také na našem Instagramu, kde pravidelně přidáváváme inspirace na svačinky a informujeme o novinkách v nabídce.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz