Termoska na jedlo - lilac pop 335 ml

Malá termoska na polievku aj na desiatu, navyše s cestovnou vidličko-lyžičkou

Výrobce b.box
výrobca b.box
dostupnosť není dostupné
počet kusov   Kus

Strážny pes Stráženie dostupnosti


29.6 €
24.5 € Bez DPH

Dvojplášťová termoska austrálskej značky b.box je nevyhnutným doplnkom na obed či desiatu na cestách, v škole či v práci.

 

Široké hrdlo termosky umožní, aby malé ručičky dosiahli na posledné sústo na dne. Na viečku je "uško", za ktoré je možné termosku nosiť alebo zavesiť na karabínu. Okrem toho je toto "uško" skvelé aj pre slabé alebo malé ruky - vložením prstov do otvoru a pootočením je možné využiť "páku" a tak je otvorenie ľahké ako pre deti, tak aj pre starších ľudí. Uchá po stranách termosky aj kryt chrániaci dno termosky z vonku sú odnímateľné. K termoske je možné dokúpiť náhradnú vidličko-lyžičku.

 

Termoska je vhodná pre malé deti od prvých príkrmov, ale diely odnímateľným "uškom" a dolnému krytu sa hodí sa aj pre veľké deti a rodičov na obľúbené raňajky či obed, šalát, polievku, ovocie i zeleninu. Termoska udrží jedlo teplé až 5 hodín a studené až 7 hodín.

Tip: Pred naplnením termosky teplým jedlom, nalejte do termosky na dve minúty horúcu vodu a nechajte termosku prehriať. Pokiaľ naopak chcete udržať jedlo dlhšie studené, môžete vychladiť kockami ľadu.

 

  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov
  • Netečúci vďaka skrutkovaciemu viečku
  • Odnímateľné uši
  • Cestovné vidličko-lyžička 
  • Odnímateľný dolný kryt
  • Možno umývať v hornom koši umývačky

 

Materiál: nerezová oceľ, uchá, viečko a vidlička sú z PP, spodný kryt z PP

Vyrobené bez použitia BPA, BPS, ftalátov a PVC

Objem: 335 ml

Váha: 380g

 

Údržba: Pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty, umyte jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke s prostriedkom na umývanie riadu. Nepoužívajte abrazívne umývanie prostriedkami, drôtenkami či kefkami, ktoré môžu produkt poškriabať. Možno umývať v umývačke v hornom koši.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami či potravinami, môže dôjsť ku korózii. Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu pred podaním dieťaťu. Termosku nikdy nedávajte do mikrovlnnej rúry!

 

Informácie ako sa starať o produkty b.box

 

 

Farba: modrá, růžová

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 3 let, od 3 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dve mamičky na cestách, veľa detí a chuť vymyslieť a realizovať niečo nové – tak vznikla austrálska značka b.box!

Drobné vylepšenia produktov, ktoré ako rodičia aj deti používame každý deň, vám spríjemnia život. Veselé farby, ľahké odolné materiály a nápaditú realizáciu budú na b.box milovať vaše deti.

"JA SÁM" už nebude veta, ktorá bude vo výsledku znamenať upratovanie celej kuchyne. Produkty značky b.box podporujú samostatnosť detí a umožnia aj malým ešte nemotorným ručičkám dopraviť sústo na vidličke až do pusinky.

Väčšina produktov značky b.box je patentovo chránená.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty