Nejčastejšie kladené otázky


Kde môžem kúpiť kabelky Il Tutto?

Kabelky Il Tutto môžete kúpiť u predajcov detského tovaru,alebo tehostenského oblečenia. Zoznam predajcov nájdete tu,alebo nás kontaktujte na info@iltutto.cz pre bližšie informácie. Il Tutto kabelky môžete tiež kúpit v našom e-shope.  

Akú si mám kúpiť farbu?

Niektorí ľudia si kupujú kabelku s takou farbou, ktorá bude s ich kočíkom a vybavením zladená, niektorí dávajú prednosť kontrastu. Iní si zas jednoducho vyberú farbu, ktorá sa im zrovna páči. Ale nejdôležitejšie je, aby farba, ktorú si vyberiete vyjadrovala vašu individualitu. Máte z čoho vyberať, užijte si to!

Na ktoré kočíky sa dajú kabelky Il Tutto prichytiť?

Kabelky Il Tutto sa dajú pripevniť k rôzným typom kočíkov. Kabelky sa dajú zavesit ako na typ kočíkov golfové palice, tak na spojenú rukoväť, dokonca aj na kočíky pre dvojičky. Niektoré kabelky sú vybavené dvomi postrannými páskami s karabínkami, ktoré slúžia k prichyteniu kabelky na kočík, niektoré majú jeden dlhý popruh, ktorý sa prehodí cez madlo kočíka.

Ako môžem vyčistiť moju Il Tutto kabelku?

Kabelky Il Tutto sú unikátne práve tým, že ich podšívka sa dá ľahko vybrať a vyprať. Aby ste mohli podšívku vyprať, odopnete ju a vyberiete z kabelky. Podšívku tak môžte vyprať v pračke, použite prípravok na jemné prádlo a perte v studenej vode. Nebielte, nesušte v sušičke, nežehlite.

Na čistenie kožených částí kabelky použite kvalitné čistidlo na kožu a riaďte sa pokynmi na návode čistidla. Doporučujeme ošetriť kabelku krémom na kožené výrobky každých 6 mesiacov. Pri čistení sa riaďte pokynmi uvedenými na záručnom liste.