Napísali ste nám o Il Tutto


Nie je to síce moja parketa písať chvály mailom, ale tu musim. Včera mi dorazila do práce kabelka Nico-modrý lesk, ktorá teda už aj na fotkách vyzerala skvele, zvlášť foto s tou prúžkovanou námorníckou dekou :), ale v reále je este krajší, krásna práca, dokonalé detaily a mimoriadnu praktickosť iste oceníte za dva mesiace :). Vďaka moc a teším sa na prípadnú novinky :).

Radka

 

Hlásim, že všetko prebehlo úspešne a kabelku Nico modrá mám v kancelárii, v reáli vyzerá ešte lepšie ako na webe +) a to je webová prezentácia veľmi dobrá vrátane foto. Takže je všetko v poriadku, ešte raz vďaka za rýchlosť a ústretovosť.

Michal, nastávajúce otecko dvojičiek

 

Pre Luciu a všetky v Il Tutto. Ďakujem za bezchybnú tašku pre mamičky, je skvelá! Mnohokrát ďakujem.

Nastávajúca mamička Dannie, nastávajúce otecko Kris a bábätko v brušku

 

Wow! Vďaka za tašku Chiara. Nikdy som si nemyslela, že uvidím tašku na kočík ktorú budem chcieť nosiť ako svoju kabelku. Vôbec nevyzerá ako bežná taška na kočík! Je naozaj krásna a praktická a aj keď môjmu najmladšiemu dieťaťu je už 14 mesiacov, určite ju budem stále nosiť! Páči sa mi hlavne postranné vnútorné vrecká na fľaštičky a pítka a úchytky na kočík. Skvelé! Milujem aj malú kabelku Olivia a používam ju každodenne ako peňaženku / kabelku. Je perfektný. Všetky kamarátky mi závidia ☺! Opatrujte sa.

Sarah Murdoch

 

Som tak rada, že mám tašku Il Tutto! Trvalo nám dlho, než sme si vybrali tašku na kočík, ale hneď ako som videla tú vašej, zamilovala som si ju na prvý pohľad. Už si šetrím peniaze na ďalší ...

Jo

 

Mám čiernu Nico, je to naozaj úžasná taška a človek s ňou vyzerá dobre aj keď je oblečený len v džínsach a šľapkách!

Jocelyn

 

Som závislá na kabelkách a bola som naozaj rada, keď som v obchode objavila tašku na kočík, ktora je tak moderný a elegantný! Určite budem tašky Il Tutto odporúčať svojim kamarátkam!

Sharon

 

Nemôžem dostatočne vychváliť tut bezchybnú tašku! Nielen, že dobre vyzerá, ale je aj praktická! Chcem mať štýlovú a prehľadnú tašku a to všetko má Il Tutto! Všetkým ju dopotučuji!

Amanda

 

Včera som dostala kabelku Il Tutto a je úplne úžasná. Vážne, nemôžem vyjadriť, ako veľmi sa mi páči. Prešla som snáď všetky weby s taškami na kočík a som tak rada, že som objavila ten váš.Mnohokrát ďakujem, že navrhujete a vyrábate praktické, mo'dní a vyce kvalitné produkty pre rodičov.

Angela

 

Len som chcela napísať, ako praktická je moja kabelka Mia. Ako pracujúci mame sa mi páči, že sa do kableky vojde ako notebook tak aj všetky veci pre moje mimino a ešte dostávam toľko komplimentov ako krásna je moja taška! Vďaka, že robíte najlepšie kabelky pre mamičky!

Jeni

 

Používam Oliviu ako peňaženku a minikabelky a je to bezchybné mať pre dve deti dve voľné ruky. Mám aj striebornú Nico a krémovú kabelku Mia a sú úžasné ... kabelky Il Tutto sú najlepšie!

Sylvia

## Odskok ##

Keď som kupovala tašku na kočík, nemohla som si vybrať lepšie! Taška má vpredu ľahko prístupnú kapsu na telefón, peňaženku a kľúče a už nemusím všetko zložito hľadať v mojej kabelke. Do zadného vrecka na pabelce som si dala môj diár a Zdravotné a očkovací preukaz dieťaťa. Vnútri kabelky je toľko miesta a toľko perfektných veľkých vreciek, že mám všetko v taške dobre zorganzováno a nemusím stále niečo hľadať. Skvelá je aj prebaľovacia podložka a hlavne malá plastiková taštička, tú používam, keď sa dieťaťu stane "malá nehoda" a potrebujem niekam uložiť mokré oblečenie. Mám aj ďaleko viac miesta na všetky tie hrkálky, hračky, náhradné oblečenie ... Nesmiem zabudnúť ani na termoobal na fľaštičku. Pretože stále dojčím, nepoužívam termoobal pre fľaštičky, ale na hryzátka, ktoré, keď je vyberiem z mrazničky a dám do termoobale, vydrží dlho studené a tiež čisté. Ďalšie fantastická súčasť kabelky sú postranné popruhy, ktorými sa dá taška prirobiť na kočík. Ucha na kabelke majú dobrú dĺžku a dobre sa nosí na ramene. A vždy sa bavím, keď mi niekto kabelku pochváli a ja mu poviem, že je to vlastne taška na kočík. A čo viac ... vnútri je prateľná podšívka, ktorá je na zips a môžem ju teda ľahko vybrať. A pod touto podšívkou je ďalšie, takže až príde čas, puntíkatou podšívku ľahko vyberiem a budem tašku používať ako kabelku alebo ako malé cestovná batožina, až pôjdem niekam len na jednu noc. Oceňujem ľahký prístup ku všetkým veciam v kabelke a jednoduchý prístup je presne to, čo potrebujem, keď som s deťmi vonku. Boli to dobre investované peniaze, nemôžem si tašku vynachváliť!

Lynelle

 

Na vašich kabelkách som sa stala závislou! Zbožňujem ich a nosím je, aj keď mojim deťom je už 8, 5 a 3 roky. Budem sledovať aj ďalšie kabelky, ktoré uvediete na trh, teším sa!

Beth

 

Najskôr vám chcem poďakovať, že ste KONEČNE vymysleli krásne tašky na kočík ... Keď som bola tehotná, prešla som snáď tisíc internetových stránok a bez úspechu. I "Brangelina" nosí hrozné tašky na kočík, a keď ani oni dvaja nenašli tú pravú tašku, tak kto teda? Musela som sa rozhodnúť pre normálny kabelku, ale nebolo to ono. Keď som ju naplnila plienkami a fľaštičkami s mliekom, ktoré ešte netesnila , vyzerala som ako matka, ktorá sa zúfalo snaží byť "šik". Snažila som sa nájsť kabelku, ktorá by mala prvky tašky pre mamičky, ale výsledok bol, že som jednoducho nenašla žiadnu tašku, ktorá by spájala praktično s eleganciou. AŽ TERAZ! Včera som si objednala kabelku Mia a nemôžem sa dočkať, až mi ju pošta doručí. Moje hľadanie je u konca.

Sascha


Včera mi prišla kabelka Sophia a chcela som vám napísať, ako veľmi som spokojná s mojím nákupom! Koža je nádherná a veľkosť a tvar kabelky sú pre mňa úplne perfektný. Nemôžem sa dočkať, až z nej vyberiem plienky a budem jej v budúcnosti používať ako svojou kabelku! Povedala som si, že kúpa kableky IL Tutto je vlastne malá investícia, pretože túto tašku budem používať dlho. Vďaka, že robíte také fantastické, moderné a praktické kabelky ...

Nina

 

Len som vám chcela napísať krátku správu. Kúpila som si kabelku Chiara v čiernej farbe a úplne som si ju zamilovala. Je tak praktická a krásna! Všetkým sa veľmi páči a čo je dôležitejšie, zmestí sa do nej všetko čo potrebujem a všetko má svoje miesto, takže už "nelovím" veci v kabelke. Budem vás všetkým odporúčať! Vďaka.

Kate

 

Konečne mám tašku, do ktorej sa zmestia nielen všetky veci pre moje bábätko a batoľa, ale aj pre mňa - diár, telefón, peňaženka aj puzdro na okuliare (neviem, prečo je robia tak veľké!). V kabelke Chiara sa nič nestratí a viem, že kedykoľvek vyjdem z domu, mám všetko sebou. A k tomu je krásna a ušitá z kvalitnej príjemnej kože a má peknú farbu. Veľmi rada ju nosím, dostávam veľa komplimentov a nikto neverí, že je to vlastne taška na kočík! Mala som veľa kabeliek a tašiek, ale táto je najlepšia. Naozaj dobrá kúpa.

Kirsty