SAUNTON PACK hnedá - prebaľovacia taška

Univerzálna prebaľovacia taška

Výrobce PacaPod
výrobca PacaPod
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

167.6 €
138.5 € Bez DPH

Saunton Pack je moderný batoh pre ženy a mužov, mamičky a oteckov. Taška Saunton je vyrobená z imitácie kože s kovovými doplnkami. Vo vnútri nájdete dva organizéry z ekologického recyklovaného polyesteru, materiálu, pri ktorého výrobe sa používajú recyklované plastové fľaše. Jeden organizér slúži ako umývateľný termoobal a druhý je organizér na prebaľovanie. Potraviny a potreby na prebaľovanie zostávajú vždy hygienicky oddelené. Oba organizéry možno používať aj samostatne. Tak ako všetky tašky a batohy PacaPod, aj tento bol navrhnutý tak, aby ste sa cítili pohodlne a mali všetko pod kontrolou v dobe, keď sa chcete venovať svojmu bábätku, batoľaťu, alebo dieťaťu - batoh sa vždy prispôsobí vašim potrebám.

Základné vybavenie zahŕňa:

  • karabínky na rukoväť kočíka na jednoduché zavesenie tašky
  • prebaľovacia taška
  • prebaľovacia podložka
  • termo taška
  • karabínku na kľúče
  • vrecko na mobil
  • púzdro na cumlík

Rozmery: 36 cm x 32 cm x 21 cm

Objem: 23,5 litra + 8 litrov v ďalších vreckách

Hmotnosť: 1,25 kg

Materiál: kvalitná koženka

Farba: hnědá

Materiál: koženka

PacaPod sú unikátne prebaľovacie kabelky ku kočíku, v ktorých nájdete tri rôzne tašky - prebaľovací organizér, termo taštičku a krásnu kabelku. Systém 3v1 inšpirovaný luskom hrášku, vytvorila mamička dvoch detí Jacqueline vedená túžbou vniesť poriadok do chaosu vo svojej taške :-). V cene produktov PacaPod sú aj karabínky na rukoväť kočíka.

Jednotlivé kabelky, tašky a batohy nesú názvy miest, ktoré Jac so svojou rodinou navštívila.

Skvelý výber materiálov, neutíchajúca vôľa vylepšiť už existujúce produkty, vypočutie prianí zákazníkov - tieto vlastnosti vyniesli značku PacaPod medzi najlepšie značky prebaľovacích tašiek.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Súvisiace produkty