HARTLAND PACK čierny - prebaľovací batoh

Praktický, módny, pohodlný, ľahký.

Výrobce PacaPod
výrobca PacaPod
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

191.6 €
158.4 € Bez DPH

Neodolateľný batoh určený pre všetkých rodičov. Krásne, jednoduché detaily, ktoré tvoria tento batoh, alebo prebaľovaciu tašku, sú ešte lepšie a honosnejšie, než by ste čakali. Prebaľovacia taška Hartland Pack sa vďaka dlhému zipsu otvára úplne, takže nemusíte tápať v hlbinách, všetko je prehľadné a jednoduché na prvý pohľad. Vo vnútri batohu sú vrecká a rovnako ako u všetkých tašiek PacaPod, sú tu dva vnútorné organizéry - termoobal a organizér na prebaľovanie - na lepšiu orientáciu: aby boli potreby na prebaľovanie a jedlo vždy hygienicky oddelené. Tieto organizéry sa dajú ľahko vybrať a používať samostatne.

Organizéry majú jedinečný dizajn, možno ich úplne rozopnúť na jednoduché čistenie. Okrem toho ich môžete dokonca zložiť, takže nezaberú miesto v taške, ani nikde inde. Sú vyrobené z recyklovaného polyesteru vytvoreného z plastových fliaš!

Základné vybavenie zahŕňa:

  • karabínky na rukoväť kočíka na jednoduché zavesenie batohu
  • prebaľovací organizér
  • prebaľovacia podložka
  • nastaviteľné popruhy
  • predné vrecko na zips
  • termo taška
  • karabínka na kľúče
  • vrecko na mobilný telefón
  • púzdro na cumlík

Rozmery: 40 cm x 32 cm x 20 cm

Objem: 25 litrov + 9 litrov v ďalších vreckách/organizéroch

Hmotnosť: 1 kg

Materiál: vonkajší koženka, vnútorný textil

Údržba: utrite vlhkou handričkou

 

Farba: černá

Materiál: koženka

Veľkosť: batoh, střední

PacaPod sú unikátne prebaľovacie kabelky ku kočíku, v ktorých nájdete tri rôzne tašky - prebaľovací organizér, termo taštičku a krásnu kabelku. Systém 3v1 inšpirovaný luskom hrášku, vytvorila mamička dvoch detí Jacqueline vedená túžbou vniesť poriadok do chaosu vo svojej taške :-). V cene produktov PacaPod sú aj karabínky na rukoväť kočíka.

Jednotlivé kabelky, tašky a batohy nesú názvy miest, ktoré Jac so svojou rodinou navštívila.

Skvelý výber materiálov, neutíchajúca vôľa vylepšiť už existujúce produkty, vypočutie prianí zákazníkov - tieto vlastnosti vyniesli značku PacaPod medzi najlepšie značky prebaľovacích tašiek.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz