Lifefactory fľaša klasický uzáver 650ml

Táto fľaša je určená všetkým, ktorí majú radi čistú nezmenenú chuť a radi pijú priamo zo skla. Vhodná pre milovníkov smoothie a iných hustých nápojov. Objem 650ml uspokojí nároky najväčších žíznivců.
 

Lifefactory  fľaša klasický uzáver 650ml
Orange Red
Výrobce Lifefactory
výrobce Lifefactory
dostupnost 3 - 5 dní
varianta
počet kusů   KUS

22.72 €
18.78 € BEZ DPH

Sklenená fľaša Lifefactory je vyrobená bez BPA a BPS zo špeciálneho borosilikátového skla ošetreného termálnym šokom. Sklo je recyklovateľný materiál, nepreberá pachy a zachováva pôvodnú chuť potravín a nápojov. Sklenené fľaše Lifefactory sú opatrené ochranným silikónovým obalom, ktorý zaisťuje príjemné nekĺzavé a pohodlné držanie fľaše a znižuje pravdepodobnosť rozbitie. Fľaše Lifefactory možno umývať v umývačke bez nutnosťou dávať dole silikónový obal a / alebo ich vyvariť (ochranný obal nie je nutné dávať dole). Fľaša nie je určená pre použitie v mikrovlnnej rúre. Všetky komponenty sú vyrobené v USA, alebo Európe. Široké hrdlo umožňuje pridávať do nápoja napr. Kocky ľadu, kúsky citrónu a uľahčuje údržbu fľaše pri ručnom umývaní, klasický uzáver fľaše je vodotesný, ucho fľaše umožňuje jednoduché prenášanie.


Rozmery: šírka základne 8cm, výška 28cm, hmotnosť 540g, objem 650ml


Materiál: fľaša - borosilikátové sklo (Francúzsko), uzáver - polypropylén (USA), obal - lekársky silikón (USA), skompletizovaný v USA

 

 

Zobrazit více »