Klip na cumlík Colors - Hunter Green

 Klip na cumlík so silikónovými guličkami z kolekcie My Baby Rocks Colors

Výrobce My Teddy
výrobca My Teddy
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

13.6 €
11.2 € Bez DPH

V nových módnych farbách sú tu klipy na cumlíky so silikónovými guličkami! Už žiadne stratené cumlíky! Klipy sú vybavené silikónovými korálkami, ktoré môže dieťa hrýzť, aby uľavilo boľavým ďasnám pri prerezávaní prvých zúbkov. Dodávajú sa v krásnej krabičke - vhodné ako darček pre dieťa.

Materiál: Vyrobené zo 100% silikónu, ktorý neobsahuje BPA

Dĺžka: 24 cm

Údržba: umyte vodou s kvapkou saponátu, dobre vysušte.

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz