AFTER BABY BAG modrý

Kabelka After Baby Bag je určená mamičkám batoliat a väčších detí. Pri každodennom použití ju ocení každá žena, ktorá má rada kvalitné spracovanie a skvelý dizajn.

AFTER BABY BAG modrý
AFTER BABY BAG modrý AFTER BABY BAG modrý AFTER BABY BAG modrý AFTER BABY BAG modrý AFTER BABY BAG modrý AFTER BABY BAG modrý

Video


Výrobce Il Tutto
výrobce Il Tutto
dostupnost skladom
počet kusů   KUS

263.00 €
217.36 € BEZ DPH

Kabelka je vyrobená z jemnej talianskej "nappa" kože, ktorá je tak príjemná na dotyk, že nebudete chcieť kabelku odložiť! Celá kabelka je zhora uzatvárateľná na zips a okrem dvoch kratších uch má dlhý nastaviteľný popruh pre pohodlné nosenie cez rameno. Vrecko na prednej strane kabelky je priestranná a prehľadná.

Základné vybavenie obsahuje:

  •     Vnútorné podšívku, ktorú možno jednoducho vybrať a vyprať
  •     Vnútorné a vonkajšie vrecká pre prehľadné usporiadanie
  •     Dlhý popruh pre pohodlné nosenie
  •     Malú multifunkčnú taštičku na zips
  •     Medvedíka Monster Teddy


Materiál: Táto kabelka je vyrobená z jemnej kože. Koža je prírodný materiál a preto sa môžu vyskytnúť jemné rozdiely vo farbe a povrchu produktu. Tieto rozdiely zvyšujú atraktivitu výrobku a činí každú kabelku unikátnu. Pre zachovanie originálneho vzhľadu kabelky odporúčame nevystavovať ju extrémnemu teplu ani vlhku. Nepoužívajte chemické prípravky na čistenie kože. Ak kabelku nepoužívate, skladujte ju v originálnom obale na suchom mieste.

Farba: modrá

Materiál: kože

Veľkosť: strednejSouvisející produkty