Papuchalk so silikónovým hryzátkom - modrá

Mäkká hrkálka a hryzátko na úľavu pri prerezávaní zúbkov

Výrobce My Teddy
výrobca My Teddy
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

18 €
14.9 € Bez DPH

Dánsky dizajn hračiek My Teddy je rozpoznateľný na prvý pohľad. Jemné farby sa používajú aj na hryzátko a hrkálku s plyšovým papuchalkom, ktorého dodávame v dárkovej krabici.

Hryzátko uľaví deťom pri prerezávaní prvých zúbkov, perfektne padne do ich malých ručičiek. Plyšový vták papuchalk upúta pozornosť dieťaťa svojimi dokonale vyšívanými očami a veľkým farebným zobákom.

Rozmery: 6,5 x 12 x 15 cm

Materiál: OEKO-Tex velboa, plyš - 100% polyester, OEKO-Tex bavlna, 100% silikón bez BPA

Údržba: ručné pranie s jemným pracím prostriedkom

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz