Panda - maznáčik

Pre pokojný spánok vašich detí

 

Výrobce My Teddy
výrobca My Teddy
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

15.6 €
12.9 € Bez DPH

Mäkký štvorcový maznáčik s hlavou pandy. Na troch rohoch sú uzly na stískanie v  malých detských rúčkach. Na štvrtom rohu je krúžok na pripevnenie cumlíka. Použite maznáčika aj ako bábku, vaše dieťa si túto hračku zamiluje!

Materiál. Velboa - Ide o materiál zo 100 % polyesteru s nízkym vlasom.

Veľkosť: 35 cm x 35 cm + rohy

Pranie: možno prať v práčke pri 30 stupňoch

Vek: 0+

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz