Môj prvý papuchalk - kolotoč nad postieľku

Závesná hračka bez melódie

Výrobce My Teddy
výrobca My Teddy
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

34 €
28.1 € Bez DPH

Potrebuje vaše dieťa pri zaspávaní ticho? Kolotoč nad postieľkou bez melódie a s pohyblivým mechanizmom je určený práve pre neho. Veľmi ľahký kolotoč, ktorý sa pohybuje len vtedy, ak ním pohnete vy alebo dieťa. Na bambusovom krúžku sú pripevnené tri malé vtáky papuchalky, ktoré sa budú vznášať nad postieľkou vášho dieťaťa a určite mu prinesú krásne sny.

Malé zrkadlo je zavesené uprostred medzi vtáčikami, len tak pre zábavu, keby dieťa nemohlo dlho zaspať.

Dodáva sa v darčekovom balení

Kolotoč sa dodáva bez tyče na pripevnenie k postieľke.

Materiál: OEKO-Tex velboa - 100% polyester + OEKO-Tex bavlna + bambusový krúžok

Veľkosť: 60 x 32 x33 cm

Údržba: umývajte len vlhkou handričkou

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz