Môj prvý papuchalk - kolotoč nad postieľku

Závesná hračka bez melódie

Výrobce My Teddy
výrobca My Teddy
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

34 €
28.10 € Bez DPH

Potrebuje vaše dieťa pri zaspávaní ticho? Kolotoč nad postieľkou bez melódie a s pohyblivým mechanizmom je určený práve pre neho. Veľmi ľahký kolotoč, ktorý sa pohybuje len vtedy, ak ním pohnete vy alebo dieťa. Na bambusovom krúžku sú pripevnené tri malé vtáky papuchalky, ktoré sa budú vznášať nad postieľkou vášho dieťaťa a určite mu prinesú krásne sny.

Malé zrkadlo je zavesené uprostred medzi vtáčikami, len tak pre zábavu, keby dieťa nemohlo dlho zaspať.

Dodáva sa v darčekovom balení

Kolotoč sa dodáva bez tyče na pripevnenie k postieľke.

Materiál: OEKO-Tex velboa - 100% polyester + OEKO-Tex bavlna + bambusový krúžok

Veľkosť: 60 x 32 x33 cm

Údržba: umývajte len vlhkou handričkou

V Dánsku již dobře známá značka My Teddy vyrábí pro děti plyšové hračky, chrastítka, silikonové klipy na dudlíky a pro maminky silikonové kojící korále. Severský design, jemné pastelové barvy a propracované detaily přitáhnou pozornost každého miminka i batolete.

Očička plyšových hraček jsou krásně vyšitá, krátký chlup na plyši je příjemný a počítá se s tím, že děti dávají hračky i do pusinky. Chrastítka padnou skvěle do drobné ručičky malých dětí. Muchláčci mají úchyt na dudlík, růžky a cedulky pro rozvoj jemné motoriky. 

Značku My Teddy založila před deseti lety Pia Møller a v současné době ji vede i se svou sestrou - dvojčetem jménem Mie.

Pia miluje plyšové hračky již od dětství. Její pokojíček byl plný plyšových mazlíčků a sama říká, že její sbírka plyšáků tvořila svět plný jistoty a imaginace - tak, jak to má v dětském pokojíčku být. Každý si pamatuje svého oblíbeného plyšáka!

Všechny produkty značky My Teddy jsou testovány podle evropských norem a mají certifikáty CE, EN71 and DS / EN12586 + A1.

 

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.