Pakôň - magnetická skladacia hračka s 3D modelom savany

Vzdelávacia skladacia hračka z kolekcie Half Animal

Výrobce Half Toys
výrobca Half Toys
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14 €
11.57 € Bez DPH

Pakone sú prekvapivo blízki príbuzní antilop. Antilopa a Pakôň Half Toys sú preto veľmi dobrí priatelia a hodia sa k sebe. Tento pakôň od spoločnosti Half Toys je skvelá vzdelávacia hračka a pomáha malým rúčkam rozvíjať jemnú motoriku. Je odolný voči vode, takže si ho dieťa môže vziať so sebou kamkoľvek. Navyše má svoju vlastnú jedinečnú farbu, ktorú nemá žiadne iné zvieratko Half Toys, takže sa dá použiť na učenie farieb. Vyzerá roztomilo a priateľsky a dieťa si ho určite zamiluje. Má skladaciu kostru, dieliky do seba zapadajú ako puzzle.

Balenie obsahuje:

- magnetická farbená vrchná vrstva zvieraťa

- rozkladacia kostra (5 kusov)

- kartónová podložka na hranie/pozadie

- pokyny

Rozmery: 10x7x5 cm

Materiál: ABS

Údržba: hračku možno umývať v teplej vode s mydlom

Varovanie: Nebezpečenstvo vdýchnutia. Obsahuje malé časti a magnety.

Vek 3+

 

Edukativní skládací hračky pro všechny zvídavé děti od 3 do 99 let!

Zvídavost je jedním z přirozených lidských instinktů a hračky jsou součástí světa našich nejmenších. HALFTOYS jsou hračky, které rozvíjí přirozenou dětskou zvídavost. Jsou originální a jiné takové ve světě nejsou :-). 

Designéři Halftoys zjedodušili postavy zvířátek, ale zachovali jim specifické znaky, výsledkem jsou roztomile vypadající figurky v různých barvách. Vnější "obal" postaviček můžete snadno otevřít, obě poloviny drží pohromadě magnetky. A uvnitř najdete skelet, který lze rozdělit na několi manších částí a opět jej složit. Části do sebe snadno zapadají, stejně jako puzzle.

Můžete se ponořit do mořského světa, projít se savanou nebo objevit prehistorické tvory, můžete malé dinosauří miminka pohoupat v kolébce fantazii se meze nekladou!

 

Edukatívne skladacie hračky pre všetky zvedavé deti od 3 do 99 rokov!

Zvedavosť je jedným z prirodzených ľudských inštinktov a hračky sú súčasťou sveta našich najmenších. HALFTOYS sú hračky, ktoré rozvíjajú prirodzenú detskú zvedavosť. Sú originálne a iné také vo svete nie sú :-).

Dizajnéri Halftoys zjedodušili postavy zvieratiek, ale zachovali im špecifické znaky, výsledkom sú roztomilo vyzerajúce figúrky v rôznych farbách. Vonkajší "obal" postavičiek môžete ľahko otvoriť, obe polovice držia pohromade magnetky. A vo vnútri nájdete skelet, ktorý je možné rozdeliť na niekoľko menších častí a opäť ho zložiť. Časti do seba ľahko zapadajú, rovnako ako puzzle.

Môžete sa ponoriť do morského sveta, prejsť sa savanou, alebo objaviť prehistorické tvory, môžete malé dinosaurie bábätká pohojdať v kolíske, fantázii sa medze nekladú!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.