Magnetická skladacia hračka SLON s 3D modelom savany

Vzdelávacia skladacia hračka z kolekcie Half Animal

Výrobce Half Toys
výrobca Half Toys
dostupnosť skladem
počet kusov   Kus

14 €
11.57 € Bez DPH

Slony niekedy používajú choboty ako šnorchel pri potápaní. Ani tejto Half Toys neškodí voda. Sloník od Half Toys je roztomilý kamarát pre každé dieťa. Je to skvelý kamarát a nech ste kdekoľvek, zabaví neposedné ruky všetkých detí vo veku 3 - 99 rokov. Je odolný voči vode. Navyše táto vzdelávacia hračka podporuje rozvoj motoriky a môže byť pomôckou pri učení farieb vďaka svojej jedinečnej farbe, ktorú nemá žiadne iné zvieratko Half Toys. Má rozložiteľnú kostru a magnetický obal, dieliky do seba zapadajú ako puzzle.

Balenie obsahuje:

- magneticky farbená vrchná vrstva zvieraťa

- rozoberateľná kostra (6 kusov)

- kartónová podložka na hranie/pozadie

- pokyny

Rozmery: 10x5x7 cm

Materiál: ABS

Údržba: hračku možno umývať v teplej vode s mydlom

Varovanie: Nebezpečenstvo vdýchnutia. Obsahuje malé časti a magnety.

Vek 3+

 

Edukativní skládací hračky pro všechny zvídavé děti od 3 do 99 let!

Zvídavost je jedním z přirozených lidských instinktů a hračky jsou součástí světa našich nejmenších. HALFTOYS jsou hračky, které rozvíjí přirozenou dětskou zvídavost. Jsou originální a jiné takové ve světě nejsou :-). 

Designéři Halftoys zjedodušili postavy zvířátek, ale zachovali jim specifické znaky, výsledkem jsou roztomile vypadající figurky v různých barvách. Vnější "obal" postaviček můžete snadno otevřít, obě poloviny drží pohromadě magnetky. A uvnitř najdete skelet, který lze rozdělit na několi manších částí a opět jej složit. Části do sebe snadno zapadají, stejně jako puzzle.

Můžete se ponořit do mořského světa, projít se savanou nebo objevit prehistorické tvory, můžete malé dinosauří miminka pohoupat v kolébce fantazii se meze nekladou!

 

Edukatívne skladacie hračky pre všetky zvedavé deti od 3 do 99 rokov!

Zvedavosť je jedným z prirodzených ľudských inštinktov a hračky sú súčasťou sveta našich najmenších. HALFTOYS sú hračky, ktoré rozvíjajú prirodzenú detskú zvedavosť. Sú originálne a iné také vo svete nie sú :-).

Dizajnéri Halftoys zjedodušili postavy zvieratiek, ale zachovali im špecifické znaky, výsledkom sú roztomilo vyzerajúce figúrky v rôznych farbách. Vonkajší "obal" postavičiek môžete ľahko otvoriť, obe polovice držia pohromade magnetky. A vo vnútri nájdete skelet, ktorý je možné rozdeliť na niekoľko menších častí a opäť ho zložiť. Časti do seba ľahko zapadajú, rovnako ako puzzle.

Môžete sa ponoriť do morského sveta, prejsť sa savanou, alebo objaviť prehistorické tvory, môžete malé dinosaurie bábätká pohojdať v kolíske, fantázii sa medze nekladú!


potrebujete poradiť?
kontaktujte nás!
po – pia, 9 – 18 hod.
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.